Błotniki Raptor Simpla KPL

Simpla Raptor Set
Komplet Przód + Tył

  • Rozmiar koła: 24'', 26'', 27,5'', 28'', 29''
  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Mocowanie: Trzon widelca, sztyca siodła
  • Waga: 800g
W magazynie: 8
50,00 PLN

Błotniki RAPTOR jak sama nazwa wskazuje stworzone zostały z myślą o prawdziwych drapieżcach. Już sam ich design powoduje, że serce zaczyna mocniej pompować krew do nóg a zalety użytkowe tylko podkreślają ich niezbędność w każdym szanującym się rowerze.


Błotnik przedni RAPTOR skonstruowany został z myślą o wszechstronnie rozumianej uniwersalności. Możemy zamontować go do amortyzowanych widelców, również sprawdzi się przy klasycznych rowerach. RAPTOR podczas jazdy skręca wraz z kołem dzięki temu jego płetwa cały czas znajduje się w niewielkiej odległości od opony zapewniając optymalną ochronę podczas jazdy w każdym terenie.


Uniwersalność błotnika tylnego RAPTOR została osiągnięta dzięki zamocowaniu na rurze pod siodłowej lub poniżej na ramie za pomocą specjalnej obejmy skręcanej śrubami oraz podwójnego przegubu, który umożliwia idealne dopasowanie błotnika do ergonomii ramy i koła. Szeroka płetwa zapewnia maksimum ochrony podczas jazdy w każdym terenie. Błotniki zostały zaopatrzone w elementy odblaskowe poprawiające widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty.